سیاست حریم خصوصی

نشانی وب‌سایت ما: https://www.myatlasi.com

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی مای اطلسی به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏سایت مای اطلسی و استفاده از پروفایل شخصی، کلیه خدمات ارائه شده در وبسایت مای اطلسی به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات مای اطلسی است.

فروشگاه اینترنتی اطلسی متعهد می‏‌شود در حد توان به اطلاعات و حریم شخصی کاربران و مشتریان خود ، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. کاربران باید توجه داشته باشند اطلاعات هویتی ثبت شده در نام گیرنده سفارش نظیر نام، شماره تماس و آدرس هر مرسوله به همراه آن در اختیار شرکت پست جمهوری اسلامی‌ ایران و شرکت‌های طرف قراداد ارسال مرسولات به منظور ارسال سفارش قرار می‌گیرد.

تنها مرجع رسمی مورد تایید ما برای ارتباط با شما، پایگاه رسمی این وبسایت یعنی www.myatlasi.com است. ما با هیچ روش دیگری جز ارسال نامه از طرف آدرس‏‌ رسمی و تایید شده در وبسایت، با شما تماس نمی‌‏گیریم. وب سایت مای اطلسی هیچگونه سایت اینترنتی با آدرسی غیر از www.myatlasi.com و همچنین، هیچ گونه وبلاگ و شناسه در برنامه‏‌های گفتگوی اینترنتی همچون Yahoo Messenger یا MSN Messenger و غیره ندارد و هیچ ‏گاه با این روش‏‌ها با شما تماس نمی‏‌گیرد. کاربران جهت برقراری ارتباط، تنها می‏‌توانند از آدرس‌‏های ذکر شده در بخش ارتباط با ما استفاده کنند.

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...